– gluten-free porridge with a creamy consistency, made from premium organic rice, without dyes and preservatives
Strawberry 400 g
131
Rating 4.7/5, 131 reviews
£5.69
(£1.42 / 100 g)
Protein Mug Cake Mix
– fluffy and supple texture, 20 g protein per serving, high quality protein with gradual release
Chocolate brownie 420 g
442
Rating 4.8/5, 442 reviews
£9.99
(£2.38 / 100 g)
Protein Energy Bar
– provides energy and quality protein, honest Czech production, 100% natural ingredients, balanced macronutrient ratio
Strawberry and goji 40 g
123
Rating 4.5/5, 123 reviews
£1.99
(£4.98 / 100 g)
Plant Protein Energy Bar
– quick energy from dates, source of fibre, only natural ingredients, Czech production
Cocoa and banana 40 g
91
Rating 4.4/5, 91 reviews
£1.99
(£4.98 / 100 g)
Meal Shake
– protein drink with complex carbohydrates and minimal fats, 400 kcal per serving, contains vitamins and minerals, naturally flavored and sweetened
Chocolate 900 g
69
Rating 4.3/5, 69 reviews
£21.99
(£2.44 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Hazelnut fudge 50 g (2 x 25 g)
247
Rating 4.2/5, 247 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
Great value
Weekly Offers
Meal Shake
– protein drink with complex carbohydrates and minimal fats, 400 kcal per serving, contains vitamins and minerals, naturally flavored and sweetened
Caramel cinnamon 900 g
50
Rating 4.4/5, 50 reviews
£19.62
(£2.18 / 100 g)
1 Minute Protein Rice Porridge
– gluten-free porridge with a creamy consistency, made from premium organic rice, without dyes and preservatives
Peanut Butter Smooth 400 g
107
Rating 4.7/5, 107 reviews
£5.69
(£1.42 / 100 g)
Beef Stripe
– high-protein dried beef snack with a smoky taste, 13g of protein per serving
25 g
48
Rating 4.3/5, 48 reviews
£1.69
(£6.76 / 100 g)
Beef Neck
– tender beef without preservatives, 98% meat in each package, seasoned only with salt and pepper
100 g
56
Rating 3.4/5, 56 reviews
£3.29
(£3.29 / 100 g)
Duck Breast
– tender duck breast full of protein, from premium European farms, 98% meat in each package
100 g
32
Rating 4.7/5, 32 reviews
£3.99
(£3.99 / 100 g)
1 Minute Protein Rice Porridge
– gluten-free porridge with a creamy consistency, made from premium organic rice, without dyes and preservatives
Milk Chocolate Hazelnut 400 g
126
Rating 4.7/5, 126 reviews
£5.69
(£1.42 / 100 g)
Greens Mix
– 13 active ingredients including 4 superfoods, Chlorella and spirulina help support vitality and the immune system, Food supplement
Lemonade 300 g
695
Rating 3.9/5, 695 reviews
£22.99
(£7.66 / 100 g)
Hydrolysed Fish Collagen
– collagen peptides Naticol®, food supplement
Unflavoured 250 g
17
Rating 4.8/5, 17 reviews
£17.99
(£7.20 / 100 g)
Grass-Fed
Organic Grass Fed Beef Jerky
– Estonian tender beef jerky with 99% meat from free-range young cattle
Sea salt 50 g
116
Rating 4.5/5, 116 reviews
£5.49
(£10.98 / 100 g)
Protein Mug Cake Mix
– fluffy and supple texture, 20 g protein per serving, high quality protein with gradual release
Carrot cake 420 g
154
Rating 4.6/5, 154 reviews
£9.49
(£2.26 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Peach 200 g
165
Rating 4.8/5, 165 reviews
£13.99
(£7 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Orange 200 g
116
Rating 4.9/5, 116 reviews
£13.99
(£7 / 100 g)
1 Minute Protein Rice Porridge
– gluten-free porridge with a creamy consistency, made from premium organic rice, without dyes and preservatives
Milk rice 800 g
171
Rating 4.4/5, 171 reviews
£6.69
(£0.84 / 100 g)
Tuna Paté
– 61% meat from wild‑caught skipjack tuna, delicate taste and texture
75 g
58
Rating 4.4/5, 58 reviews
£2.99
(£3.99 / 100 g)
Organic Creamy Soup
– instant cup soup, source of vegetable protein, ready in 1 minute, glutamate-free
Chickpea 30 g
80
Rating 4.1/5, 80 reviews
£1.79
(£5.97 / 100 g)
Organic Creamy Soup
– instant cup soup, source of vegetable protein, ready in 1 minute, glutamate-free
Potato 30 g
100
Rating 4.1/5, 100 reviews
£1.79
(£5.97 / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Sea salt 25 g
178
Rating 4.7/5, 178 reviews
£3.49
(£13.96 / 100 g)
1 Minute Protein Oatmeal
– ultra creamy, 25 g protein per serving, high in fibre
Chocolate and hazelnut
505
Rating 4.5/5, 505 reviews
from £6.49
(from £1.25 / 100 g)
1 Minute Protein Oatmeal
– ultra creamy, 25 g protein per serving, high in fibre
Caramel choco bun 400 g
100
Rating 4.4/5, 100 reviews
£6.49
(£1.62 / 100 g)
1 Minute Protein Oatmeal
– ultra creamy, 25 g protein per serving, high in fibre
Caramel and matcha 400 g
166
Rating 4.6/5, 166 reviews
£6.49
(£1.62 / 100 g)
Grass-Fed
Great value
Weekly Offers
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 900 g
135
Rating 4.7/5, 135 reviews
£40.49
(£4.50 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
White chocolate 30 g
90
Rating 4.5/5, 90 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Grass-Fed
Grass-Fed Beef
– tender beef without preservatives, from young grass-fed Limousin bulls, 98,5 % meat seasoned only with salt
400 g
21
Rating 3.8/5, 21 reviews
£8.29
(£2.07 / 100 g)
Protein Crispies
– super crunchy protein balls with complete protein, great with cereals, porridges, and yoghurts
Dark chocolate 130 g
161
Rating 4.9/5, 161 reviews
£7.49
(£5.76 / 100 g)
-10 %
|
16:14:54
Weekly Offers
Free shipping
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 2 000 g
3177
Rating 4.6/5, 3177 reviews
£80.99
Previous Price: £89.99
(£4.05 / 100 g)
-9 %
|
16:14:54
Weekly Offers
Free shipping
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 2 000 g
2011
Rating 4.4/5, 2011 reviews
£80.99
Previous Price: £89.95
(£4.05 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Unflavoured 1 000 g
3246
Rating 4.5/5, 3246 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 30 g
3177
Rating 4.6/5, 3177 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 1 000 g
1209
Rating 4.4/5, 1209 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Cinnamon Roll 1 000 g
2321
Rating 4.3/5, 2321 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 1 000 g
2118
Rating 4.3/5, 2118 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 30 g
2118
Rating 4.3/5, 2118 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Pistachios 1 000 g
497
Rating 4.3/5, 497 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-12 %
Weekly Offers
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 30 g
342
Rating 4.5/5, 342 reviews
£2.19
Previous Price: £2.49
(£7.30 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 1 000 g
352
Rating 4.5/5, 352 reviews
£37.99
(£3.80 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 1 000 g
966
Rating 4.7/5, 966 reviews
£37.99
(£3.80 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 1 000 g
430
Rating 4.6/5, 430 reviews
£37.99
(£3.80 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Unflavoured 1 000 g
864
Rating 4.5/5, 864 reviews
£37.99
(£3.80 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 30 g
966
Rating 4.7/5, 966 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 30 g
352
Rating 4.5/5, 352 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Cinnamon Cereal Milk 30 g
566
Rating 4.5/5, 566 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
White chocolate 30 g
359
Rating 4.5/5, 359 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Lemon splash 500 g
669
Rating 4.4/5, 669 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Strawberry lemonade 500 g
960
Rating 4.3/5, 960 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Peach fuzz 500 g
999
Rating 4.3/5, 999 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Pink grapefruit 500 g
594
Rating 4.4/5, 594 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Mango yellow melon 500 g
167
Rating 4.6/5, 167 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % SALE20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Lemon ice tea 500 g
177
Rating 4.6/5, 177 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 500 g
302
Rating 4.6/5, 302 reviews
£27.99
(£5.60 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 500 g
325
Rating 4.5/5, 325 reviews
£27.99
(£5.60 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑Fed Whey Protein Isolate
– rapidly absorbable protein, minimal sugar and fat, sweetened with steviol‑glycosides
Chocolate 1 000 g
302
Rating 4.6/5, 302 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
1 Minute Protein Oatmeal
– ultra creamy, 25 g protein per serving, high in fibre
Milky coconut 400 g
66
Rating 4.5/5, 66 reviews
£6.49
(£1.62 / 100 g)
Protein Crispies
– super crunchy protein balls with complete protein, great with cereals, porridges, and yoghurts
Triple chocolate 130 g
203
Rating 4.9/5, 203 reviews
£7.49
(£5.76 / 100 g)
Organic Almond Butter Powder
– 100% almonds, high in fibre and protein, only half the calories compared to regular almond butter
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.