– Czech-sourced all-natural beef jerky – no preservatives, no artificial flavourings, sugar-free
Sea salt 50 g
133
Rating 4.6/5, 133 reviews
£4.99
(£9.98 / 100 g)
-15 % PROTEIN15
Egg White Powder
– 100% egg albumen protein powder with 81% protein, free from GMOs and additives
500 g
61
Rating 4.4/5, 61 reviews
£17.99
(£3.60 / 100 g)
Organic Peanut Butter Protein Bar
– 27% protein, plant-based ingredients, covered in dark chocolate
40 g
95
Rating 4.1/5, 95 reviews
£2.19
(£5.48 / 100 g)
87% Baking Protein
– Denmark-sourced unflavoured protein powder – designed for kitchen use, super smooth texture, low lactose
500 g
103
Rating 4.9/5, 103 reviews
£22.99
(£4.60 / 100 g)
81 % Baking Protein
– a blend of milk proteins for perfect results in cooking and baking
500 g
30
Rating 5.0/5, 30 reviews
£15.99
(£3.20 / 100 g)
Plant Protein Bar
– 100% plant-based protein bar with high-quality fava bean protein
Cinnamon latté 50 g
701
Rating 3.9/5, 701 reviews
£2.29
(£4.58 / 100 g)
Plant Protein Bar
– 100% plant-based protein bar with high-quality fava bean protein
Carrot cake 50 g
658
Rating 3.5/5, 658 reviews
£2.29
(£4.58 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Peanut Butter 50 g (2 x 25 g)
472
Rating 4.3/5, 472 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Coconut 50 g (2 x 25 g)
605
Rating 4.3/5, 605 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
Magnesium and Zinc
– chelated minerals, enriched with vitamin B6 and copper
90 capsules
22
Rating 4.8/5, 22 reviews
£12.99
(£0.14 / 1 capsule)
Collagen Complex
– supports skin, nails, and hair health – made from 3 certified collagen sources with a refreshing flavour
Pear and peach 300 g
303
Rating 4.4/5, 303 reviews
£23.99
(£8 / 100 g)
Protein Energy Bar
– provides energy and quality protein, honest Czech production, 100% natural ingredients, balanced macronutrient ratio
Strawberry and goji 40 g
123
Rating 4.5/5, 123 reviews
£1.99
(£4.98 / 100 g)
Plant Protein Energy Bar
– quick energy from dates, source of fibre, only natural ingredients, Czech production
Cocoa and banana 40 g
92
Rating 4.4/5, 92 reviews
£1.99
(£4.98 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Hazelnut fudge 50 g (2 x 25 g)
248
Rating 4.2/5, 248 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
Magnesium Drink
– fruit drink with highly absorbable magnesium glycinate, prevents muscle cramps and fatigue
Mango and orange 325 g
370
Rating 4.6/5, 370 reviews
£16.94
(£5.21 / 100 g)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Mango 55 g
145
Rating 4.7/5, 145 reviews
£1.99
(£3.62 / 100 g)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Raspberry 55 g
165
Rating 4.7/5, 165 reviews
£1.99
(£3.62 / 100 g)
Pre‑Workout
– blend for preparing a beverage containing caffeine, taurine, and L‑theanine, caffeine helps improve alertness and concentration, intended for use before physical activity, food supplement
Orange peach
91
Rating 4.2/5, 91 reviews
£15.99
(£6.66 / 100 g)
Beef Stripe
– high-protein dried beef snack with a smoky taste, 13g of protein per serving
25 g
48
Rating 4.3/5, 48 reviews
£1.69
(£6.76 / 100 g)
Marine Collagen Complex
– 2500 mg of branded fish collagen containing zinc, which contributes to the normal condition of skin, hair and nails, food supplement
150 capsules
19
Rating 4.6/5, 19 reviews
£11.99
(£0.08 / 1 capsule)
-21 %
Weekly Offers
Organic Energy Ball
– Organic fruit balls with filling, high fibre content, vegan and gluten‑free
Strawberry jam 30 g
172
Rating 4.5/5, 172 reviews
£1.23
Previous Price: £1.57
(£4.10 / 100 g)
Organic Energy Ball
– Organic fruit balls with filling, high fibre content, vegan and gluten‑free
Blueberry and apple 30 g
142
Rating 4.6/5, 142 reviews
£1.59
(£5.30 / 100 g)
Pre‑Workout
– blend for preparing a beverage containing caffeine, taurine, and L‑theanine, caffeine helps improve alertness and concentration, intended for use before physical activity, food supplement
Apple and kiwi 240 g
65
Rating 4.5/5, 65 reviews
£15.99
(£6.66 / 100 g)
Energy & Focus Drink
– refreshing sparkling energy drink with caffeine to support physical and mental performance, sweetened with steviol‑glycosides, food supplement
Lemon and lime 330 ml
553
Rating 4.2/5, 553 reviews
£1.99
(£0.60 / 100 ml)
Greens Mix
– 13 active ingredients including 4 superfoods, Chlorella and spirulina help support vitality and the immune system, Food supplement
Lemonade 300 g
695
Rating 3.9/5, 695 reviews
£22.99
(£7.66 / 100 g)
Hydrolysed Fish Collagen
– collagen peptides Naticol®, food supplement
Unflavoured 250 g
17
Rating 4.8/5, 17 reviews
£17.99
(£7.20 / 100 g)
Grass-Fed
Organic Grass Fed Beef Jerky
– Estonian tender beef jerky with 99% meat from free-range young cattle
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Peach 200 g
166
Rating 4.8/5, 166 reviews
£13.99
(£7 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Orange 200 g
117
Rating 4.9/5, 117 reviews
£13.99
(£7 / 100 g)
Pre-Workout 3.0
– extra strong kicker, with caffeine for performance support, contains beta-alanine, choline, taurine and powerful natural extracts
2 flavours
51
Rating 4.2/5, 51 reviews
£32.99
(£7.33 / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Sea salt 25 g
178
Rating 4.7/5, 178 reviews
£3.49
(£13.96 / 100 g)
Organic Steak Strips
– strips of dried meat from premium cow breeds, more than 92% quality beef in each package, practical snack for travels
Black pepper 25 g
47
Rating 4.7/5, 47 reviews
£3.49
(£13.96 / 100 g)
Energy Gel
– a source of fast energy and electrolytes, a combo of 3 fast-absorbing organic carbohydrates, for long-lasting, lower intensity activities
Mango 40 g
188
Rating 4.5/5, 188 reviews
£1.99
(£4.98 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass-Fed
Grass‑Fed Multi Whey Protein
– more than 77% whey concentrate, isolate and casein, effective immediately after training as well as during prolonged protein deficiency, sweetened with steviol‑glycosides
Vanilla 900 g
137
Rating 4.7/5, 137 reviews
£44.99
(£5 / 100 g)
Organic Plant Protein Energy Balls
– soft snack filled with liquid filling, sprinkled with nuts, premium organic ingredients, combination of rice and pea protein
Strawberry Coconut 45 g (3 x 15 g)
65
Rating 4.4/5, 65 reviews
£2.49
(£5.53 / 100 g)
Creatine Creapure®
– with German trademark, increases physical performance during successive short‑term intervals, food supplement
Unflavoured 300 g
238
Rating 4.6/5, 238 reviews
£26.99
(£9 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Banana 1 000 g
1115
Rating 4.3/5, 1115 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Free shipping
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 2 000 g
3180
Rating 4.6/5, 3180 reviews
£89.99
(£4.50 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Free shipping
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 2 000 g
2015
Rating 4.4/5, 2015 reviews
£89.99
(£4.50 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Unflavoured 1 000 g
3248
Rating 4.5/5, 3248 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 30 g
3180
Rating 4.6/5, 3180 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 1 000 g
1212
Rating 4.4/5, 1212 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Cinnamon Roll 1 000 g
2324
Rating 4.3/5, 2324 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 1 000 g
2122
Rating 4.3/5, 2122 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Pistachios 1 000 g
499
Rating 4.3/5, 499 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-12 %
Weekly Offers
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 30 g
344
Rating 4.5/5, 344 reviews
£2.19
Previous Price: £2.49
(£7.30 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 1 000 g
353
Rating 4.5/5, 353 reviews
£44.99
(£4.50 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 1 000 g
968
Rating 4.7/5, 968 reviews
£44.99
(£4.50 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate 1 000 g
434
Rating 4.6/5, 434 reviews
£44.99
(£4.50 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Unflavoured 1 000 g
865
Rating 4.5/5, 865 reviews
£44.99
(£4.50 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Vanilla 30 g
968
Rating 4.7/5, 968 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Chocolate with hazelnuts 30 g
353
Rating 4.5/5, 353 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
Cinnamon Cereal Milk 30 g
568
Rating 4.5/5, 568 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Whey Protein
– ultrafiltered by CFM method at low temperatures, high protein and BCAA content, sweetened with steviol glycosides
White chocolate 30 g
361
Rating 4.5/5, 361 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Lemon splash 500 g
671
Rating 4.4/5, 671 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Strawberry lemonade 500 g
962
Rating 4.3/5, 962 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Peach fuzz 500 g
1001
Rating 4.3/5, 1001 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Pink grapefruit 500 g
596
Rating 4.4/5, 596 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.