– fluffy pizza base from Italy, handmade, suitable for celiacs
225 g
43
Rating 4.4/5, 43 reviews
£3.99
(£1.77 / 100 g)
-14 %
Weekly Offers
Organic Korean Pickled Vegetable
– delicate mildly spicy taste, low in calories, no preservatives
Korean kimchi 350 g
116
Rating 4.1/5, 116 reviews
£8.07
Previous Price: £9.46
(£2.31 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Peanut Butter 50 g (2 x 25 g)
471
Rating 4.3/5, 471 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Coconut 50 g (2 x 25 g)
604
Rating 4.3/5, 604 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
1 Minute Millet Meal
– good digestibility, gluten‑free and with no added sugar, quick and easy preparation
200 g
23
Rating 4.5/5, 23 reviews
£1.39
(£0.70 / 100 g)
Organic Cookies
– A cookie to pair with your coffee or tea, 100% natural ingredients, sweetened with honey and cane sugar
Cocoa 135 g (4 x 2 biscuits)
518
Rating 4.7/5, 518 reviews
£2.79
(£2.07 / 100 g)
Grass-Fed
Organic Grass-fed Ghee
– from milk of grass-fed cows, 95-98% butterfat purity, high smoke point
300 ml
31
Rating 5.0/5, 31 reviews
£9.99
(£3.33 / 100 ml)
-14 %
Weekly Offers
Falafel
– gluten-free instant falafel mix, high in protein – one packet makes 20 balls
200 g
74
Rating 4.7/5, 74 reviews
£1.61
Previous Price: £1.89
(£0.81 / 100 g)
Organic Nut Honey Bar
– crunchy snack, 100% natural and raw, sweetened with honey and fruit, high nut content
Cashews and cranberries 75 g (3 x 25 g)
341
Rating 4.9/5, 341 reviews
£1.79
(£2.39 / 100 g)
-20 %
Weekly Offers
Demi Glace
– strong, gourmet broth made from bones and meat, up to 4 l of sauce in one package, without preservatives
240 ml
23
Rating 2.0/5, 23 reviews
£3.19
Previous Price: £3.99
(£1.33 / 100 ml)
Great value
Weekly Offers
Organic Chicken Broth without Salt
– prepared with a minimum of 500 g of meat and bones, up to 5 l of soup per pack, from local organic ingredients
515 ml
32
Rating 4.0/5, 32 reviews
£5.09
(£0.99 / 100 ml)
Magnesium and Zinc
– chelated minerals, enriched with vitamin B6 and copper
90 capsules
22
Rating 4.8/5, 22 reviews
£12.99
(£0.14 / 1 capsule)
Protein Granola
– flakes and nuts baked into large crunchy clusters, enriched with milk protein crisps, a simple snack and the basis for a nutritious breakfast
Cocoa & Milk Chocolate Chips 350 g
215
Rating 4.8/5, 215 reviews
£8.29
(£2.37 / 100 g)
Organic Protein Crispbread
– high protein and fibre content, gluten-free, 100% plant composition
Original 100 g (2 x 50 g)
342
Rating 4.7/5, 342 reviews
£1.69
(£1.69 / 100 g)
Macadamia Nuts
– super crispy, creamy taste, high in unsaturated fats
Natural 250 g
25
Rating 4.9/5, 25 reviews
£6.99
(£2.80 / 100 g)
Brazil Nuts
– sweet, slightly bitter nuts, variety with the second largest kernel size, source of unsaturated fats
250 g
18
Rating 4.7/5, 18 reviews
£6.99
(£2.80 / 100 g)
Coconut Chips with Skin
– extra crispy slices with skin, juicy and full of flavour, source of beneficial MCT fats
250 g
37
Rating 4.9/5, 37 reviews
£2.66
(£1.06 / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– make your own protein waffles or pancakes in less than 10 minutes, with high milk protein
Natural 700 g
261
Rating 4.5/5, 261 reviews
£13.99
(£2 / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– make your own protein waffles or pancakes in less than 10 minutes, with high milk protein
Pecans with cinnamon 420 g
161
Rating 4.5/5, 161 reviews
£8.49
(£2.02 / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– make your own protein waffles or pancakes in less than 10 minutes, with high milk protein
Cocoa with chocolate chips 420 g
106
Rating 4.3/5, 106 reviews
£8.49
(£2.02 / 100 g)
Immunity Booster
– 12 natural substances with vitamins C and D, which contribute to the normal function of the immune system, food supplement
90 capsules
29
Rating 4.7/5, 29 reviews
£15.99
(£0.18 / 1 capsule)
Curcumin
– three types of curcuminoids standardized to 95% content, turmeric contributes to normal liver function, food supplement
90 capsules
11
Rating 4.7/5, 11 reviews
£10.49
(£0.12 / 1 capsule)
Organic Oat Bar
– gluten-free bar with a soft and smooth texture, more than 30% nuts, a great source of fibre, no preservatives
Cashew and coconut 50 g
213
Rating 4.8/5, 213 reviews
£1.99
(£3.98 / 100 g)
Organic Oat Bar
– gluten-free bar with a soft and smooth texture, more than 30% nuts, a great source of fibre, no preservatives
Almonds and chocolate 50 g
204
Rating 4.6/5, 204 reviews
£1.99
(£3.98 / 100 g)
Digestive Enzymes
– 7 digestive enzymes from plant sources, involved in the breakdown of macronutrients, food supplement
90 capsules
85
Rating 4.8/5, 85 reviews
£8.99
(£0.10 / 1 capsule)
Organic Mini Cookies
– gluten-free oat biscuits full of nuts and chocolate
Salted caramel with almonds 100 g
695
Rating 4.5/5, 695 reviews
£2.69
(£2.69 / 100 g)
Organic Rice Chocoballs
– super crunchy balls, clean ingredients without nonsense, a good layer of artisanal bean-to-bar chocolate
White chocolate with raspberry 50 g
569
Rating 4.8/5, 569 reviews
£1.59
(£3.18 / 100 g)
Collagen Complex
– supports skin, nails, and hair health – made from 3 certified collagen sources with a refreshing flavour
Pear and peach 300 g
303
Rating 4.4/5, 303 reviews
£23.99
(£8 / 100 g)
Hyaluronic Acid
– sodium hyaluronate in high molecular weight form, 200 mg per daily dose
90 capsules
21
Rating 4.5/5, 21 reviews
£8.99
(£0.10 / 1 capsule)
Flavour Drops
– sweetener of natural origin from stevia, without calories, colorants, or artificial flavors, does not raise blood sugar
Natural 50 ml
284
Rating 4.6/5, 284 reviews
£6.69
(£13.38 / 100 ml)
-20 %
Weekly Offers
Organic Extra Virgin Olive Oil
– cold‑pressed and made from a select variety of olives from a family farm in Greece
750 ml
65
Rating 4.8/5, 65 reviews
£11.99
Previous Price: £14.99
(£1.60 / 100 ml)
Organic White Almond Butter
– 100% natural butter with extra creamy texture, made from nuts roasted with hot air, without additives and GMOs, ideal for porridge or pancakes
Smooth 250 g
39
Rating 4.5/5, 39 reviews
£8.99
(£3.60 / 100 g)
1 Minute Protein Rice Porridge
– gluten-free porridge with a creamy consistency, made from premium organic rice, without dyes and preservatives
Strawberry 400 g
132
Rating 4.7/5, 132 reviews
£5.69
(£1.42 / 100 g)
Organic Popcorn
– fresh crunchy popcorn, pure ingredients, high fibre content
Salted from yellow corn 90 g
45
Rating 4.8/5, 45 reviews
£1.99
(£2.21 / 100 g)
Washing-Up Liquid
– eco, vegan, gentle and natural
Lemongrass and lemon 750 ml
79
Rating 4.9/5, 79 reviews
£2.99
(£0.40 / 100 ml)
Protein Mug Cake Mix
– fluffy and supple texture, 20 g protein per serving, high quality protein with gradual release
Chocolate brownie 420 g
443
Rating 4.8/5, 443 reviews
£9.99
(£2.38 / 100 g)
Protein Energy Bar
– provides energy and quality protein, honest Czech production, 100% natural ingredients, balanced macronutrient ratio
Strawberry and goji 40 g
123
Rating 4.5/5, 123 reviews
£1.99
(£4.98 / 100 g)
Plant Protein Energy Bar
– quick energy from dates, source of fibre, only natural ingredients, Czech production
Cocoa and banana 40 g
91
Rating 4.4/5, 91 reviews
£1.99
(£4.98 / 100 g)
Meal Shake
– protein drink with complex carbohydrates and minimal fats, 400 kcal per serving, contains vitamins and minerals, naturally flavored and sweetened
Chocolate 900 g
69
Rating 4.3/5, 69 reviews
£21.99
(£2.44 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Hazelnut fudge 50 g (2 x 25 g)
247
Rating 4.2/5, 247 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
PMS Balance
– vitamin and herbal supplement designed to ease PMS – supports hormonal balance and mental performance
90 capsules
79
Rating 4.2/5, 79 reviews
£10.49
(£0.12 / 1 capsule)
Magnesium Drink
– fruit drink with highly absorbable magnesium glycinate, prevents muscle cramps and fatigue
Mango and orange 325 g
370
Rating 4.6/5, 370 reviews
£16.94
(£5.21 / 100 g)
Chocolate Coated Strawberries
– crisp, freeze-dried strawberries covered in dark chocolate with high content of cocoa, free of lecithins and polishes
Dark chocolate 120 g
112
Rating 4.7/5, 112 reviews
£5.99
(£4.99 / 100 g)
Organic Spelt Biscuits
– delicate nutty taste, only 6 organic ingredients, ideal for coffee and tea
Coconut 100 g
85
Rating 4.9/5, 85 reviews
£1.79
(£1.79 / 100 g)
Great value
Weekly Offers
Meal Shake
– protein drink with complex carbohydrates and minimal fats, 400 kcal per serving, contains vitamins and minerals, naturally flavored and sweetened
Caramel cinnamon 900 g
50
Rating 4.4/5, 50 reviews
£19.62
(£2.18 / 100 g)
Organic Wholegrain Crackers
– simple natural composition, crunchy texture, no refined oils
Herbs 150 g
262
Rating 4.5/5, 262 reviews
£1.29
(£0.86 / 100 g)
1 Minute Protein Rice Porridge
– gluten-free porridge with a creamy consistency, made from premium organic rice, without dyes and preservatives
Peanut Butter Smooth 400 g
107
Rating 4.7/5, 107 reviews
£5.69
(£1.42 / 100 g)
Maca Strong
– yellow maca extract – promotes sexual appetite, boosts vitality and energy, and helps reduce PMS and menopause symptoms
90 capsules
20
Rating 3.9/5, 20 reviews
£15.99
(£0.18 / 1 capsule)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Mango 55 g
145
Rating 4.7/5, 145 reviews
£1.99
(£3.62 / 100 g)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Raspberry 55 g
165
Rating 4.7/5, 165 reviews
£1.99
(£3.62 / 100 g)
Garden Fruit Mix
– freeze-dried fruit mix, with 100% natural composition, perfect taste and crunchiness
45 g
32
Rating 4.4/5, 32 reviews
£3.29
(£7.31 / 100 g)
Exotic Fruit Mix
– freeze-dried crunchy fruit mix, with 100% natural composition and perfect taste
45 g
37
Rating 4.1/5, 37 reviews
£3.29
(£7.31 / 100 g)
Forest Fruit Mix
– freeze-dried fruit blend, with 100% natural composition, perfect taste and crunchiness
45 g
35
Rating 4.9/5, 35 reviews
£3.29
(£7.31 / 100 g)
Chocolate Chips
– high-quality chocolate from South America, high cocoa content, no artificial flavours or polishes
White chocolate 250 g
181
Rating 5.0/5, 181 reviews
£11.99
(£4.80 / 100 g)
Multivitamin for Women
– multivitamin complex with probiotics, antioxidants, and adaptogens – boosts immunity, skin health, and hormonal balance
90 capsules
35
Rating 4.8/5, 35 reviews
£21.99
(£0.24 / 1 capsule)
Organic Nut Butter Cups
– a cup full of creamy filling, without preservatives, made from ingredients from organic farming
Coconut 39 g (3 x 13 g)
575
Rating 4.5/5, 575 reviews
£2.29
(£5.87 / 100 g)
Nut Butter Topping
– creamy topping, easy dosing, no added sugar or synthetic additives
Peanut Butter 250 g
209
Rating 4.8/5, 209 reviews
£4.39
(£1.76 / 100 g)
Pre‑Workout
– blend for preparing a beverage containing caffeine, taurine, and L‑theanine, caffeine helps improve alertness and concentration, intended for use before physical activity, food supplement
Orange peach
90
Rating 4.1/5, 90 reviews
£15.99
(£6.66 / 100 g)
Beef Stripe
– high-protein dried beef snack with a smoky taste, 13g of protein per serving
25 g
48
Rating 4.3/5, 48 reviews
£1.69
(£6.76 / 100 g)
Black Maca
– natural extract from black Maca, supports libido and contributes to the maintenance of physical and mental health, Food supplement
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.