– blend for preparing a beverage containing caffeine, taurine, and L‑theanine, caffeine helps improve alertness and concentration, intended for use before physical activity, food supplement
Lemon iced tea 240 g
190
Rating 4.3/5, 190 reviews
£15.99
(£6.66 / 100 g)
Organic Energy Ball
– Organic fruit balls with filling, high fibre content, vegan and gluten‑free
Pistachio cream 30 g
322
Rating 4.0/5, 322 reviews
£1.56
(£5.20 / 100 g)
Magnesium Malate
– 110 mg of magnesium per capsule, in the form of magnesium malate, food supplement
200 capsules
74
Rating 4.8/5, 74 reviews
£18.99
(£0.09 / 1 capsule)
Protein Nut Spread
– 100% natural nut butter with grass-fed protein
Almonds white chocolate coconut 350 g
1117
Rating 4.8/5, 1117 reviews
£9.99
(£2.85 / 100 g)
Creatine
– pure micronized creatine monohydrate, highly absorbable, HPLC tested, supports strength and performance
Mango and orange 500 g
303
Rating 4.7/5, 303 reviews
£18.99
(£3.80 / 100 g)
Creatine
– pure micronized creatine monohydrate, highly absorbable, HPLC tested, supports strength and performance
Unflavoured 180 capsules
183
Rating 4.8/5, 183 reviews
£17.99
(£0.10 / 1 capsule)
Organic Plant Protein Energy Balls
– soft snack filled with liquid filling, sprinkled with nuts, premium organic ingredients, combination of rice and pea protein
Cocoa 45 g (3 x 15 g)
168
Rating 4.5/5, 168 reviews
£2.49
(£5.53 / 100 g)
Grass-Fed
Grass‑fed Collagen Drink + Vitamin C
– grass‑fed collagen peptides powder – supports skin and nail health, and joint function
Mango 200 g
145
Rating 4.8/5, 145 reviews
£13.99
(£7 / 100 g)
Apple Chips
– dried ultra crispy slices, made from premium apples, no frying, no sulphites
Cinnamon 30 g
191
Rating 4.8/5, 191 reviews
£1.49
(£4.97 / 100 g)
Multivitamin For Men
– complex multivitamin with minerals, antioxidants, adaptogens and probiotics, specially designed for the needs of the male body
90 capsules
15
Rating 5.0/5, 15 reviews
£19.99
(£0.22 / 1 capsule)
Nut Spread Topping
– creamy coating with a high nut content, rich in fiber and unsaturated fats, made from 100% natural ingredients
Cinnamon butter cookie 260 g
287
Rating 4.8/5, 287 reviews
£6.49
(£2.50 / 100 g)
-12 %
Multivitamin For Men
– complex multivitamin with minerals, antioxidants, adaptogens and probiotics, specially designed for the needs of the male body
3× 90 capsules
15
Rating 5.0/5, 15 reviews
£52.77
Previous Price: £59.97
(£0.20 / 1 capsule)
Grass-Fed
Grass-Fed Collagen Peptides
– 100% pure hydrolysed collagen, from grass-fed cows in South America, without fillers
300 g (jar)
80
Rating 4.7/5, 80 reviews
£23.99
(£8 / 100 g)
Creatine Creapure®
– with German trademark, increases physical performance during successive short‑term intervals, food supplement
Unflavoured 120 capsules
238
Rating 4.6/5, 238 reviews
£19.99
(£0.17 / 1 capsule)
Liposomal Vitamin C
– highly absorbable form, contributes to normal collagen formation and normal function of the immune system, food supplement
90 capsules
15
Rating 5.0/5, 15 reviews
£15.99
(£0.18 / 1 capsule)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 30 g
2014
Rating 4.4/5, 2014 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 1 000 g
2014
Rating 4.4/5, 2014 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 30 g
1212
Rating 4.4/5, 1212 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 30 g
2121
Rating 4.3/5, 2121 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Pistachios 30 g
499
Rating 4.3/5, 499 reviews
£2.49
(£8.30 / 100 g)
Electrolytes
– simple ingredients and a fresh taste, in the form of a soluble powder, food supplement
Orange & lemon with no stevia 320 g
157
Rating 4.7/5, 157 reviews
£17.99
(£5.62 / 100 g)
Organic Nut Butter Cups
– a cup full of creamy filling, without preservatives, made from ingredients from organic farming
Almonds infused with orange oil 39 g (3 x 13 g)
73
Rating 4.5/5, 73 reviews
£2.26
(£5.79 / 100 g)
Cheese Crisps
– crispy snack made from ripe Latvian cheese, 50% protein content, lactose‑free
Unflavoured 50 g
135
Rating 4.7/5, 135 reviews
£2.59
(£5.18 / 100 g)
Limited Edition
Electrolyte Drink
– drink with electrolytes, coconut water, no refined sugar, sweetened with steviol‑glycosides from stevia
Clementine matcha 500 ml
52
Rating 3.8/5, 52 reviews
£2.19
(£0.44 / 100 ml)
Energy & Focus Drink
– refreshing sparkling energy drink with caffeine to support physical and mental performance, sweetened with steviol‑glycosides, food supplement
Mango 330 ml
57
Rating 4.5/5, 57 reviews
£1.99
(£0.60 / 100 ml)
-7 %
Vitamin D3
– vegan liquid drops with highly absorbable cholecalciferol – supports immunity and bone health
3× 90 capsules
34
Rating 5.0/5, 34 reviews
£25.08
Previous Price: £26.97
(£0.09 / 1 capsule)
Shaker
– bottle with internal strainer for quick mixing of the drink
Smoky black/black 600 ml
222
Rating 4.3/5, 222 reviews
£3.49
Shaker
– bottle with internal strainer for quick mixing of the drink
Black/silver 600 ml
222
Rating 4.3/5, 222 reviews
£3.49
Granola
– baked flakes and nuts in large crunchy clusters, hand processed in small batches for maximum freshness
Salted caramel 400 g
670
Rating 4.7/5, 670 reviews
£8.99
(£2.25 / 100 g)
Edible Cookie Dough
– delicious cookie dough full of ground peanuts and Finnish oats that you can eat straight from the jar
Peanut butter chocolate chip 350 g
463
Rating 4.5/5, 463 reviews
£9.29
(£2.65 / 100 g)
Organic Nut Butter Cups
– a cup full of creamy filling, without preservatives, made from ingredients from organic farming
Hazelnut butter 39 g (3 x 13 g)
1088
Rating 4.5/5, 1088 reviews
£2.29
(£5.87 / 100 g)
Freeze Dried Raspberries
– 100% gently dried insanely crunchy fruit that tastes like fresh
100 g
141
Rating 4.8/5, 141 reviews
£8.99
(£8.99 / 100 g)
81 % Baking Protein
– a blend of milk proteins for perfect results in cooking and baking
500 g
30
Rating 5.0/5, 30 reviews
£15.99
(£3.20 / 100 g)
Organic Energy Cookie
– soft and smooth texture, high fibre content, practical pocket snack
Apple with cinnamon 40 g
312
Rating 4.4/5, 312 reviews
£1.29
(£3.23 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Peanut Butter 50 g (2 x 25 g)
472
Rating 4.3/5, 472 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Coconut 50 g (2 x 25 g)
605
Rating 4.3/5, 605 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
Organic Cookies
– A cookie to pair with your coffee or tea, 100% natural ingredients, sweetened with honey and cane sugar
Cocoa 135 g (4 x 2 biscuits)
518
Rating 4.7/5, 518 reviews
£2.79
(£2.07 / 100 g)
Organic Nut Honey Bar
– crunchy snack, 100% natural and raw, sweetened with honey and fruit, high nut content
Cashews and cranberries 75 g (3 x 25 g)
341
Rating 4.9/5, 341 reviews
£1.79
(£2.39 / 100 g)
Magnesium and Zinc
– chelated minerals, enriched with vitamin B6 and copper
90 capsules
22
Rating 4.8/5, 22 reviews
£12.99
(£0.14 / 1 capsule)
Protein Granola
– flakes and nuts baked into large crunchy clusters, enriched with milk protein crisps, a simple snack and the basis for a nutritious breakfast
Cocoa & Milk Chocolate Chips 350 g
216
Rating 4.8/5, 216 reviews
£8.29
(£2.37 / 100 g)
Brazil Nuts
– sweet, slightly bitter nuts, variety with the second largest kernel size, source of unsaturated fats
250 g
18
Rating 4.7/5, 18 reviews
£6.99
(£2.80 / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– make your own protein waffles or pancakes in less than 10 minutes, with high milk protein
Natural 700 g
261
Rating 4.5/5, 261 reviews
£13.99
(£2 / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– make your own protein waffles or pancakes in less than 10 minutes, with high milk protein
Pecans with cinnamon 420 g
162
Rating 4.5/5, 162 reviews
£8.49
(£2.02 / 100 g)
Protein Pancake & Waffle Mix
– make your own protein waffles or pancakes in less than 10 minutes, with high milk protein
Cocoa with chocolate chips 420 g
106
Rating 4.3/5, 106 reviews
£8.49
(£2.02 / 100 g)
Curcumin
– three types of curcuminoids standardized to 95% content, turmeric contributes to normal liver function, food supplement
90 capsules
11
Rating 4.7/5, 11 reviews
£10.49
(£0.12 / 1 capsule)
Organic Rice Chocoballs
– super crunchy balls, clean ingredients without nonsense, a good layer of artisanal bean-to-bar chocolate
White chocolate with raspberry 50 g
571
Rating 4.8/5, 571 reviews
£1.59
(£3.18 / 100 g)
Collagen Complex
– supports skin, nails, and hair health – made from 3 certified collagen sources with a refreshing flavour
Pear and peach 300 g
303
Rating 4.4/5, 303 reviews
£23.99
(£8 / 100 g)
Protein Mug Cake Mix
– fluffy and supple texture, 20 g protein per serving, high quality protein with gradual release
Chocolate brownie 420 g
444
Rating 4.8/5, 444 reviews
£9.99
(£2.38 / 100 g)
Organic Plant Protein Mini Cookies
– 22% plant protein, with a chocolate coating and super soft filling
Hazelnut fudge 50 g (2 x 25 g)
248
Rating 4.2/5, 248 reviews
£2.49
(£4.98 / 100 g)
PMS Balance
– vitamin and herbal supplement designed to ease PMS – supports hormonal balance and mental performance
90 capsules
79
Rating 4.2/5, 79 reviews
£10.49
(£0.12 / 1 capsule)
Magnesium Drink
– fruit drink with highly absorbable magnesium glycinate, prevents muscle cramps and fatigue
Mango and orange 325 g
370
Rating 4.6/5, 370 reviews
£16.94
(£5.21 / 100 g)
Chocolate Coated Strawberries
– crisp, freeze-dried strawberries covered in dark chocolate with high content of cocoa, free of lecithins and polishes
Dark chocolate 120 g
112
Rating 4.7/5, 112 reviews
£5.99
(£4.99 / 100 g)
Organic Wholegrain Crackers
– simple natural composition, crunchy texture, no refined oils
Herbs 150 g
262
Rating 4.5/5, 262 reviews
£1.29
(£0.86 / 100 g)
Maca Strong
– yellow maca extract – promotes sexual appetite, boosts vitality and energy, and helps reduce PMS and menopause symptoms
90 capsules
20
Rating 3.9/5, 20 reviews
£15.99
(£0.18 / 1 capsule)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Mango 55 g
145
Rating 4.7/5, 145 reviews
£1.99
(£3.62 / 100 g)
Energy Bar
– gluten-free fruit bar, only from 4 natural ingredients, source of fibre
Raspberry 55 g
165
Rating 4.7/5, 165 reviews
£1.99
(£3.62 / 100 g)
Garden Fruit Mix
– freeze-dried fruit mix, with 100% natural composition, perfect taste and crunchiness
45 g
32
Rating 4.4/5, 32 reviews
£3.29
(£7.31 / 100 g)
Exotic Fruit Mix
– freeze-dried crunchy fruit mix, with 100% natural composition and perfect taste
45 g
37
Rating 4.1/5, 37 reviews
£3.29
(£7.31 / 100 g)
Forest Fruit Mix
– freeze-dried fruit blend, with 100% natural composition, perfect taste and crunchiness
45 g
35
Rating 4.9/5, 35 reviews
£3.29
(£7.31 / 100 g)
Multivitamin for Women
– multivitamin complex with probiotics, antioxidants, and adaptogens – boosts immunity, skin health, and hormonal balance
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.