– creamy protein bar, with 29% of high quality protein, without preservatives and dyes
Milky coconut 55 g
2440
Rating 4.8/5, 2440 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Blueberry cheesecake 55 g
1803
Rating 4.7/5, 1803 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Crispy Choconut Cream 55 g
1797
Rating 4.6/5, 1797 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Pistachios 55 g
868
Rating 4.7/5, 868 reviews
£3.29
(£5.98 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Salted caramel peanut 55 g
2626
Rating 4.7/5, 2626 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Hazelnut cream 55 g
2212
Rating 4.7/5, 2212 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Chocolate with cream 55 g
1192
Rating 4.7/5, 1192 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Peanut butter & raspberry jelly 55 g
788
Rating 4.7/5, 788 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Creatine
– pure micronized creatine monohydrate, highly absorbable, HPLC tested, supports strength and performance
Unflavoured 500 g
183
Rating 4.8/5, 183 reviews
£18.99
(£3.80 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Velvet Coco Almond 55 g
1801
Rating 4.7/5, 1801 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Double Trouble Protein Bar
– two-layer chocolate-covered bar, 29% high quality protein, without preservatives and colourings
Vanilla salted caramel 55 g
583
Rating 4.7/5, 583 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Omega-3
– natural form of triglycerides, high oxidative stability, EPA and DHA contribute to the maintenance of normal vision, brain and heart function
16 mm 90 capsules
190
Rating 4.7/5, 190 reviews
£11.99
(£0.13 / 1 capsule)
Protein Granola
– flakes and nuts baked into large crunchy clusters, enriched with milk protein crisps, a simple snack and the basis for a nutritious breakfast
Cinnamon Crunch 350 g
872
Rating 4.7/5, 872 reviews
£8.29
(£2.37 / 100 g)
Trouble Protein Bar
– creamy protein bar, with 29% of high quality protein, without preservatives and dyes
Peanut butter cups 55 g
1229
Rating 4.6/5, 1229 reviews
£2.99
(£5.44 / 100 g)
Ashwagandha
– strong KSM‑66 extract, a range of benefits for supporting vitality and cognitive functions, food supplement
90 capsules
85
Rating 4.6/5, 85 reviews
£17.99
(£0.20 / 1 capsule)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 1 000 g
3179
Rating 4.6/5, 3179 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Electrolytes
– simple ingredients and a fresh taste, in the form of a soluble powder, food supplement
Raspberry lemonade 320 g
629
Rating 4.7/5, 629 reviews
£17.99
(£5.62 / 100 g)
Protein Nut Spread
– 100% natural nut butter with grass-fed protein
Hazelnut cream chocolate bar 350 g
2422
Rating 4.8/5, 2422 reviews
£10.49
(£3 / 100 g)
Creatine Creapure®
– with German trademark, increases physical performance during successive short‑term intervals, food supplement
Unflavoured 500 g
238
Rating 4.6/5, 238 reviews
£35.99
(£7.20 / 100 g)
Electrolytes
– simple ingredients and a fresh taste, in the form of a soluble powder, food supplement
Mango & grapefruit 320 g
561
Rating 4.7/5, 561 reviews
£17.99
(£5.62 / 100 g)
Protein Granola
– flakes and nuts baked into large crunchy clusters, enriched with milk protein crisps, a simple snack and the basis for a nutritious breakfast
Salted caramel white chocolate 350 g
555
Rating 4.7/5, 555 reviews
£8.29
(£2.37 / 100 g)
Protein Granola
– flakes and nuts baked into large crunchy clusters, enriched with milk protein crisps, a simple snack and the basis for a nutritious breakfast
Pistachio, White Chocolate & Cranberry 350 g
319
Rating 4.9/5, 319 reviews
£8.49
(£2.43 / 100 g)
Pre‑Workout
– blend for preparing a beverage containing caffeine, taurine, and L‑theanine, caffeine helps improve alertness and concentration, intended for use before physical activity, food supplement
Lemon iced tea 240 g
190
Rating 4.3/5, 190 reviews
£15.99
(£6.66 / 100 g)
Protein Nut Spread
– 100% natural nut butter with grass-fed protein
Almonds white chocolate coconut 350 g
1117
Rating 4.8/5, 1117 reviews
£9.99
(£2.85 / 100 g)
Creatine
– pure micronized creatine monohydrate, highly absorbable, HPLC tested, supports strength and performance
Mango and orange 500 g
303
Rating 4.7/5, 303 reviews
£18.99
(£3.80 / 100 g)
Creatine
– pure micronized creatine monohydrate, highly absorbable, HPLC tested, supports strength and performance
Unflavoured 180 capsules
183
Rating 4.8/5, 183 reviews
£17.99
(£0.10 / 1 capsule)
Multivitamin For Men
– complex multivitamin with minerals, antioxidants, adaptogens and probiotics, specially designed for the needs of the male body
90 capsules
15
Rating 5.0/5, 15 reviews
£19.99
(£0.22 / 1 capsule)
-12 %
Multivitamin For Men
– complex multivitamin with minerals, antioxidants, adaptogens and probiotics, specially designed for the needs of the male body
3× 90 capsules
15
Rating 5.0/5, 15 reviews
£52.77
Previous Price: £59.97
(£0.20 / 1 capsule)
Grass-Fed
Grass-Fed Collagen Peptides
– 100% pure hydrolysed collagen, from grass-fed cows in South America, without fillers
300 g (jar)
80
Rating 4.7/5, 80 reviews
£23.99
(£8 / 100 g)
Creatine Creapure®
– with German trademark, increases physical performance during successive short‑term intervals, food supplement
Unflavoured 120 capsules
238
Rating 4.6/5, 238 reviews
£19.99
(£0.17 / 1 capsule)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 1 000 g
2013
Rating 4.4/5, 2013 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
Electrolytes
– simple ingredients and a fresh taste, in the form of a soluble powder, food supplement
Orange & lemon with no stevia 320 g
157
Rating 4.7/5, 157 reviews
£17.99
(£5.62 / 100 g)
Shaker
– bottle with internal strainer for quick mixing of the drink
Smoky black/black 600 ml
222
Rating 4.3/5, 222 reviews
£3.49
Shaker
– bottle with internal strainer for quick mixing of the drink
Black/silver 600 ml
222
Rating 4.3/5, 222 reviews
£3.49
Protein Granola
– flakes and nuts baked into large crunchy clusters, enriched with milk protein crisps, a simple snack and the basis for a nutritious breakfast
Cocoa & Milk Chocolate Chips 350 g
215
Rating 4.8/5, 215 reviews
£8.29
(£2.37 / 100 g)
Maca Strong
– yellow maca extract – promotes sexual appetite, boosts vitality and energy, and helps reduce PMS and menopause symptoms
90 capsules
20
Rating 3.9/5, 20 reviews
£15.99
(£0.18 / 1 capsule)
Pre‑Workout
– blend for preparing a beverage containing caffeine, taurine, and L‑theanine, caffeine helps improve alertness and concentration, intended for use before physical activity, food supplement
Orange peach
90
Rating 4.1/5, 90 reviews
£15.99
(£6.66 / 100 g)
Black Maca
– natural extract from black Maca, supports libido and contributes to the maintenance of physical and mental health, Food supplement
90 capsules
13
Rating 4.6/5, 13 reviews
£10.49
(£0.12 / 1 capsule)
Pre‑Workout
– blend for preparing a beverage containing caffeine, taurine, and L‑theanine, caffeine helps improve alertness and concentration, intended for use before physical activity, food supplement
Apple and kiwi 240 g
65
Rating 4.5/5, 65 reviews
£15.99
(£6.66 / 100 g)
Greens Mix
– 13 active ingredients including 4 superfoods, Chlorella and spirulina help support vitality and the immune system, Food supplement
Lemonade 300 g
695
Rating 3.9/5, 695 reviews
£22.99
(£7.66 / 100 g)
Nasal Strips
– adhesive nose strips for easier breathing, better sleep, reduced snoring – and ideal for athletes
30 pcs
69
Rating 3.6/5, 69 reviews
£6.99
Protein Nut Spread
– 100% natural nut butter with grass-fed protein
Salted caramel 350 g
740
Rating 4.7/5, 740 reviews
£10.49
(£3 / 100 g)
Pre-Workout 3.0
– extra strong kicker, with caffeine for performance support, contains beta-alanine, choline, taurine and powerful natural extracts
2 flavours
51
Rating 4.2/5, 51 reviews
£32.99
(£7.33 / 100 g)
Creatine Creapure®
– with German trademark, increases physical performance during successive short‑term intervals, food supplement
Unflavoured 300 g
238
Rating 4.6/5, 238 reviews
£26.99
(£9 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Free shipping
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Vanilla 2 000 g
3179
Rating 4.6/5, 3179 reviews
£89.99
(£4.50 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Free shipping
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Chocolate 2 000 g
2013
Rating 4.4/5, 2013 reviews
£89.99
(£4.50 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Unflavoured 1 000 g
3248
Rating 4.5/5, 3248 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Strawberry milkshake 1 000 g
1211
Rating 4.4/5, 1211 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Cinnamon Roll 1 000 g
2324
Rating 4.3/5, 2324 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Salted caramel 1 000 g
2121
Rating 4.3/5, 2121 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Grass‑Fed Whey Protein
– from the milk of grass‑fed cows from sustainable farms, sweetened with steviol glycosides, ultrafiltered at low temperatures
Pistachios 1 000 g
499
Rating 4.3/5, 499 reviews
£49.99
(£5 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Lemon splash 500 g
671
Rating 4.4/5, 671 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Strawberry lemonade 500 g
962
Rating 4.3/5, 962 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Peach fuzz 500 g
1000
Rating 4.3/5, 1000 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Pink grapefruit 500 g
595
Rating 4.4/5, 595 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Mango yellow melon 500 g
167
Rating 4.6/5, 167 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
-20 % PROTEIN20
Clear Whey Isolate
– with a fresh fruity taste, sweetened with steviol‑glycosides from stevia, with more than 84% protein
Lemon ice tea 500 g
179
Rating 4.6/5, 179 reviews
£37.99
(£7.60 / 100 g)
Organic Adaptogenic Coffee
– 100% arabica blend with mushrooms and ashwagandha, highly concentrated organic extracts, MCT powder as a source of energy, food supplement
180 g
22
Rating 3.8/5, 22 reviews
£19.99
(£11.11 / 100 g)
Electrolytes
– simple ingredients and a fresh taste, in the form of a soluble powder, food supplement
Watermelon 320 g
232
Rating 4.6/5, 232 reviews
£17.96
(£5.61 / 100 g)
Electrolytes + EAA
– combo of 9 essential amino acids and 4 electrolytes, sweetened with steviol‑glycosides, food supplement
Feel free to take a cookie 🍪 - it helps make your shopping experience more convenient by keeping your cart full, remembering your login and ensuring your entire trip goes smoothly.